Představení

Představení

  Pár slov majitele firmy Jan Píbal - JP SERVIS 
  Důležité rozhodnutí 
  Pohodlné prostudování námi nabízených úprav 


  
Pár slov majitele firmy Jan Píbal - JP SERVIS 

Prohlášení o námi prováděných úpravách motorových vozidel pro potřeby tělesně postižených občanů.

Úpravou automobilů pro potřeby tělesně postižených osob se zabývám od roku 1996.
V roce 1998 jsem založil vlastní firmu Jan Píbal - JP SERVIS, která provádí výhradně individuální úpravy osobních automobilů pro tělesně postižené občany, včetně montáží druhého ovládání pedálů pro výcviková vozidla autoškol. Toto je hlavní činnost JP SERVISu.
Já i moji spolupracovníci se snažíme zajišťovat stoprocentní servis na profesionální úrovni před, během i po dokončení úpravy. Za veškeré služby přejímám plnou zodpovědnost.
Všechny úpravy na vozidlech, poskytované firmou Jan Píbal - JP SERVIS, jsou v souladu s platnými předpisy a normami. Je vedena přesná evidence, způsob a rozsah úpravy a kompletní dokumentace pro každé upravené vozidlo.
Rovněž jsme držiteli Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla ručních ovládání JP Systém, automatických ovládání spojkového pedálu, úprav sedadel pro osoby s omezenou pohyblivostí, kotvících zařízení invalidních vozíků, nájezdových ramp, elektrohydraulických plošin, pomocných schůdků bočních dveří, elektrických nakládacích zařízení, posuvných dveří JP Systém, multifunkčních ovladačů na volant, druhých ovládání vozidel pro potřeby autoškol, bezpečnostních značení autoskel VIN kódem a dalších individuálních úprav pro invalidy s oprávněním jejich zápisů do Technických průkazů.
V případě potřeby, jsou pro námi upravená vozidla dodány protokoly z TÜV SÜD Auto CZ s.r.o., DEKRA Automobil a.s. (pověřené zkušebny Ministerstva dopravy České republiky), vždy pro konkrétní vůz s konkrétní úpravou, které dokládají způsobilost pro provoz na pozemních komunikacích.
Tento postup je plně v souladu s platnou legislativou a zajišťuje tak objektivní posouzení kompletní provedené úpravy motorového vozidla.
V současné době jsem osoba s nejdelší praxí v celé České republice se specializací na tyto úpravy a fyzicky je sama provádějící. Rovněž i JP SERVIS považuji za nejzdravější a nejstabilnější rodinnou firmu, která se za svoji práci a metody nemusí stydět!

Jan Píbal


  
Důležité rozhodnutí

Vážení potencionální zákazníci, chtěli bychom Vás poprosit, aby jste si před tak důležitým rozhodnutím jako je úprava vozidla pro potřeby tělesně postižené osoby, dostatečně ověřili, nejlépe od známých, kamarádů a v neposlední řadě též od příslušných úřadů práce, zdali Vámi vybraná firma doopravdy provádí nabízené úpravy inzerující na svých stránkách a hlavně jestli tyto úpravy provádí ve Vámi požadované kvalitě.


  
Pohodlné prostudování námi nabízených úprav

Vážným zájemcům o úpravu vozu firmou Jan Píbal - JP SERVIS velice rádi (na požádání) zašleme tištěný katalog úprav, případně detailní prospekty k daným úpravám vozu.
Katalog úprav si můžete stáhnout v .pdf formátu zde: JP-SERVIS-Katalog, případně v sekci „Ke stažení“.
Prospekty si můžete stáhnout v .pdf formátu na stránkách jednotlivých popisů konkrétních úprav.

Naši partneři

Autoadapt
Autoadapt
    

Sojadis
Sojadis 
 

Unwin
Unwin
 

Q'Straint
Q'Straint 
 

FEAL
FEAL 
 

KVISTBERGA
KVISTBERGA 
 

Autolift
Autolift