Testy

Testy

  Test ručního ovládání plynu ACCEL RING
  Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška 


  
Test ručního ovládání plynu ACCEL RING 

Test ručního ovládání plynu ACCEL RING - elektronický kroužek ručního ovládání plynu nad volantem francouzské firmy SOJADIS.
Před uvedením nového typu elektronického ovládání plynu fy. SOJADIS i na náš a Slovenský trh jsme nechali odzkoušet toto zařízení i z hlediska bezpečnosti vystřelení Airbagu vozidla při nehodě.
Tato zkouška spočívá v porovnání hodnot rychlosti rozbalení Airbagu vozidla bez instalovaného plynového kroužku nad volantem a s ním.
Samozřejmě se porovnává a kontroluje i dráha a směr rozbalování vlastního vaku (zda zástavbou kruhového ovladače nedojde ke změně požadované dráhy a rychlosti vaku) během aktivace.
Toto je zaznamenáváno rychlokamerami ze dvou směrů současně (2.000 snímků za sekundu z boku a z čela).
Výsledek zkoušky potvrdil bezpečnost tohoto výrobku i v tomto směru.

Trochu nás zaskočilo zjištění, že dosud žádná jiná firma dodávající obdobné systémy jiných výrobců nebo vlastní, tuto zkoušku u nás ve zkušebně TÜV SÜD Czech s.r.o. k datu 15. 12. 2014 neabsolvovala?

Zkouška rychlosti rozbalení Airbagu vozidla s instalovaným plynovým kroužkem nad volantem
Zkouška rychlosti rozbalení Airbagu vozidla s instalovaným plynovým kroužkem nad volantem
  
Zkouška rychlosti rozbalení Airbagu vozidla s instalovaným plynovým kroužkem nad volantem     Zkouška rychlosti rozbalení Airbagu vozidla s instalovaným plynovým kroužkem nad volantem      Zkouška rychlosti rozbalení Airbagu vozidla s instalovaným plynovým kroužkem nad volantem
   
Zkouška rychlosti rozbalení Airbagu vozidla bez instalovaného plynového kroužku nad volantem
Zkouška rychlosti rozbalení Airbagu vozidla bez instalovaného plynového kroužku nad volantem
  
Zkouška rychlosti rozbalení Airbagu vozidla bez instalovaného plynového kroužku nad volantem     Zkouška rychlosti rozbalení Airbagu vozidla bez instalovaného plynového kroužku nad volantem      Zkouška rychlosti rozbalení Airbagu vozidla bez instalovaného plynového kroužku nad volantem
   
Video se zkouškou porovnání hodnot rychlosti rozbalení Airbagu vozidla s instalovaným plynovým
kroužkem nad volantem a bez instalovaného plynového kroužku nad volantem
 

I přes poměrně velké ekonomické náklady všech testů jsme rádi, že se naše přesvědčení o kvalitě tohoto výrobku potvrdilo i v této zkoušce.
Zkoušku z hlediska elektromagnetické kompatibility podle nejnovější normy EHK 010.04 jsme u tohoto zařízení již v minulosti také nechaly odzkoušet.
Vše s výsledkem OK.


  
Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška

Otočná a výsuvná zařízení sedadel firmy Jan Píbal – JP SERVIS spolujezdce (popřípadě řidiče) - typ OSS, OVSS (popřípadě - typ OSŘ, OVSŘ)

Jako výrobci vlastních systémů otočných a výsuvných zařízení sedadel s dlouholetou praxí (od roku 1998) 
stále zdokonalujeme a prověřujeme tyto systémy podle nejnovějších předpisů a norem, tak aby byly co možná nejbezpečnější.

Vzhledem k množství montáží neoriginálních zařízení všemožnými rádoby úpravci bez jakýchkoliv Osvědčení a oprávnění k těmto úpravám, jsme si nechali naše zařízení opět odzkoušet mechanickou destrukční zkouškou, tentokrát podle norem EHK č 14,17 a 21 z hlediska pevnosti kotevních úchytů mezi upínací deskou a karoserií vozidla a mezi upínací deskou a sedadlem, včetně pevnosti otočného systému upínací desky.

Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška - Test 1 - neodborná montáž
Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška - Test 1 - neodborná montáž Takto může dopadnout upravené sedadlo v případě neodborné montáže otočného zařízení!
 
Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška - Test 1 - neodborná montáž     Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška - Test 1 - neodborná montáž      Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška - Test 1 - neodborná montáž Takto může dopadnout upravené sedadlo v případě neodborné montáže otočného zařízení!
 
Takto může dopadnout upravené sedadlo v případě neodborné montáže otočného zařízení!
 
Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška - Test 2 - odborná montáž za použití originálního zařízení! 
Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška - Test 2 - odborná montáž za použití originálního zařízení! Takto dopadne upravené sedadlo v případě odborné montáže a za použití originálního zařízení!
 
Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška - Test 2 - odborná montáž za použití originálního zařízení!     Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška - Test 2 - odborná montáž za použití originálního zařízení!      Otočné a výsuvné zařízení sedadla - destrukční zkouška - Test 2 - odborná montáž za použití originálního zařízení! Takto dopadne upravené sedadlo v případě odborné montáže a za použití originálního zařízení!
 
Takto dopadne upravené sedadlo v případě odborné montáže a za použití originálního zařízení! 
 

Je jenom na potenciálním zákazníkovi, zdá dá přednost před nízkou cenou, nebo vlastní bezpečností, při výběru úpravce a dodavatele zařízení.
Úřad bohužel ze své pozice většinou preferuje pouze nabídku nejnižší ceny, bez ohledu na kvalitu a odbornou způsobilost dodavatele.
Zákon mu tento postup ukládá, to je pravda, ale on v případě dopravní nehody na neodborně upravovaném sedadle sedět nebude!

Naši partneři

BraunAbility
BraunAbility
    

FEAL
FEAL
  

Sojadis
Sojadis 
 

Autolift
Autolift 
 

Q'Straint
Q'Straint 
 

LODGESONS LTD
LODGESONS LTD   
  

  

FAT
FAT 
 

Schröttle
Schröttle
 

   

Auto TRUTNOV 
Auto TRUTNOV
Náš autorizovaný obchodní partner,
zajišťující montáže a servis produktů
Autoadapt, BraunAbility,
UNWIN, FEAL, Q´Straint,
 

rolex watch best portable vaporizers is hand-crafted.best swiss replica designer rolex day date m128348rbr 0005 mens 36mm diamond bezel watch heirloom and therefore provide downward the exact significance of your respective old school swiss the watchmaking arena.