Ceník

Ceník úprav

Individuální úprava automobilu je dosti specifickou záležitostí s nutností podřídit se konkrétním potřebám postižené osoby. S tím souvisí i rozdílná časová a materiálová nákladnost jednotlivé úpravy. Proto i pevné a přesné stanovení ceny není dost dobře možné a je závislé na více faktorech.

Vážení potencionální zákazníci, z vážných důvodů jsme byli nuceni z našich stránek odstranit detailní ceník námi prováděných úprav.

Náš názor je, že zákazník by měl mít možnost ihned si zjistit alespoň orientační cenu dané úpravy vozu, ale okolnosti nás k tomuto nepopulárnímu kroku donutili. Proto bychom Vás tímto chtěli poprosit o pochopení.

Pokud nás kontaktujete s dotazem na cenu konkrétní dané úpravy vozu, velice rádi Vám zašleme předběžnou kalkulaci požadované úpravy. (elektronickou poštou, faxem, případně klasickou poštou)

Naši partneři

BraunAbility
BraunAbility
    

11 replica rolex day date mens m228396tbr 0024 rolex calibre 2836 hands and markers 15mm make you look discreet luxury and extremely fashion.luxury replica audemars piguet iced out certainly is the earliest to brew a accomplish watch business..